Dostępność
FB
  • Ważne informacje o oddawaniu krwi

  • Co powinieneś wiedzieć o kwarantannie

  • Co powinieneś wiedzieć o koronawirusie

  • Komunikat w sprawie czynników krzepnięcia

Stan krwi na dzień: 10.04.2020

Legenda:

A RhD plus wysoki stan
B RhD plus wysoki stan
AB RhD plus wysoki stan
0 RhD plus wysoki stan
A RhD minus wysoki stan
B RhD minus wysoki stan
AB RhD minus wysoki stan
0 RhD minus wysoki stan
   stan niski
   stan średni
   stan optymalny
   stan wysoki

Ważne informacje o oddawaniu krwi

Szanowni Krwiodawcy,

W ostatnich tygodniach po raz kolejny udowodniliście, że zawsze możemy na Was liczyć. Dzięki wzorowej aktywności w ofiarowaniu krwi i jej składników, zapasy krwi i jej składników są zabezpieczone.

Dziękując za dotychczasową ofiarność i zapraszając do kolejnego oddania krwi Szanowni  Krwiodawcy prosimy abyście, planując wizytę w centrum krwiodawstwa, wcześniej telefonicznie  skontaktowali się w celu umówienia wizyty  77 44 13 803, dzięki czemu będzie możliwość przeprowadzenia krótkiej weryfikacji Państwa zdrowia.

W związku istniejącą sytuacją epidemiologiczną prosimy, abyście przed wyjście z domu do Centrum Krwiodawstwa, zmierzyli swoją temperaturę ciała. W Centrum Krwiodawstwa stosowane są wzmożone działania dezynfekcyjne oraz ochrony osobistej, dodatkowo wypełniana jest ankieta przed wejściem do Centrum a to wszystko w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Zachęcamy również do systematycznego sprawdzania strony internetowej www.rckik-opole.com.pl w celu sprawdzenia aktualnych  zapasów krwi w naszym regionie.

Dbajcie o zdrowie – Wasze i Waszych najbliższych. Unikajcie kontaktu z osobami zakażonymi wirusem lub objętymi kwarantanną. Będziemy informować, kiedy ponownie potrzebna będzie Wasza nadzwyczajna aktywność.

Stosujcie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

DZIĘKUJEMY! 

Galeria Zdjęć

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.